Kraków, Masarska 13 12 222 00 00
Oświęcim, Chemików 1/B53 33 330 00 35

Blog - Posadzki przemysłowe i epoksydowe Optiifloor

Podłogi do szpitali i przychodni – co warto wiedzieć, jaką posadzkę wybrać Podłogi do szpitali i przychodni – co warto wiedzieć, jaką posadzkę wybrać

Podłoga w szpitalu czy przychodni musi być zgodna z rygorystycznymi przepisami dotyczącymi projektowania obiektów związanych z ochroną zdrowia. Powinna być łatwa do mycia i dezynfekcji, pozbawiona spoin, ognioodporna, a w przypadku miejsc, gdzie stoją specjalistyczne urządzenia – antyelektrostatyczna. Jakie podłogi spełniają te wymagania?

Podłoga betonowa – modny trend we wnętrzach komercyjnych Podłoga betonowa – modny trend we wnętrzach komercyjnych

Podłoga z efektem betonu jeszcze do niedawna zarezerwowana była dla pomieszczeń o typowo przemysłowym charakterze – hal fabrycznych czy magazynów. Dziś coraz częściej architekci wnętrz umieszczają ją w projektach wnętrz komercyjnych i użyteczności publicznej. Jak osiągnąć efekt betonu na podłodze? Które rozwiązania nadają się do salonów sprzedaży czy lokali usługowych?


Posadzka epoksydowa – zastosowanie, zalety, sposób wykonania Posadzka epoksydowa – zastosowanie, zalety, sposób wykonania

Posadzki wykonane z żywicy epoksydowej to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są podłogi wyjątkowo odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe do utrzymania w czystości.


Dziękujemy, Twoje zapytanie zostało wysłane. Prosimy oczekiwać kontaktu z naszej strony.

Formularz kontaktowy

Wysyłając wiadomość z naszego formularza zgadzasz się by Optifloor Sp. z o.o. Sp. Kom. przetwarzała podane w formularzu kontaktowym dane osobowe, a w szczególności adres poczty elektronicznej w celu nawiązania lub ukształtowania stosunku prawnego w rozumieniu art. 18 ust 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104). Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.