Naprawy posadzek przemysłowych, dylatacja posadzki

Dylatacje i naprawy podłoża, kompleksowe usługi doradcze, wykonawcze i serwisowe posadzek przemysłowych i betonowych.

Oferujemy pełen zakres usług doradczych i wykonawczych w zakresie posadzek, przygotowania podłoża, dylatacji lub ich napraw. Zapraszamy.

Wykonawstwo
Gwarancją zadowolenia z posadzki jest powierzenie prac wyspecjalizowanej firmie. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie wykonując posadzki dla niemal każdej branży. Pracowali na bardzo różnorodnych podłożach, zarówno
w ramach budowy nowych obiektów jak i w ramach remontów mocno zniszczonych posadzek betonowych, lastrykowych czy pokrytych płytkami. Aby zapewnić w pełni profesjonalną obsługę, wyposażyliśmy ich w najlepszy dostępny na rynku sprzęt do obróbki podłoża oraz aplikacji posadzek.
Doradztwo
Właściwy dobór systemu posadzkowego jest niezwykle istotny dla wieloletniego, bezproblemowego funkcjonowania obiektu, w którym będzie ona użytkowana.
Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z przyszłymi Klientami już na etapie planowania, projektowania oraz kosztorysowania inwestycji. Służymy pomocą przy ocenie stanu podłoża i doborze sposobu naprawy w przypadku powierzchni remontowanych, wspieramy przy doborze parametrów nowych podłoży oraz doradzamy w zakresie późniejszego użytkowania i konserwacji wykonanych przez nas posadzek przemysłowych.
Kompleksowe przygotowanie podłoża
Posadzki żywiczne powinny być układane na dobrze oczyszczonych
i uszorstkowionych podłożach. W tym celu, w zależności od typu i stanu podłoża przeprowadzamy operację śrutowania, szlifowania bądź frezowania. Korzystamy przy tym z urządzeń USF Blastrac, światowego lidera w produkcji urządzeń
Posadzki betonowe
W przypadku nowych inwestycji lub konieczności wymiany zdegradowanej posadzki betonowej w pomieszczeniach remontowanych naszym Klientom możemy zaproponować wykonanie również tego etapu inwestycji. Jest to opcja, która odciąża Inwestora z poszukiwania większej liczby dostawców, uzgadniania osobno terminów realizacji i warunków gwarancji. Istnieje również możliwość przygotowania projektu posadzki betonowej.
Dylatacje i naprawy podłoża

Przygotowanie podłoża przez naszą firmę to również obróbka dylatacji,
w tym dostawa i montaż dylatacji konstrukcyjnych oraz naprawy podłoża.
Jesteśmy w stanie zregenerować nawet mocno zniszczone posadzki. Dysponujemy technologią pozwalającą na trwałe wypełnienie ubytków, reprofilację spadków, naprawę pęknięć, zabezpieczenie zaolejonych podłoży.
Po wykonaniu remontu i ułożeniu systemu żywicznego posadzka wygląda
jak nowowykonana.

Kompleksowa obsługa serwisowa

Nasza współpraca z Klientami nie kończy się po zafakturowaniu usługi. Oferujemy kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, pomagamy Klientom w rozwiązaniu ewentualnych problemów z posadzkami, jak ich właściwa konserwacja, dobór urządzeń i środków czyszczących.

Dostawa i montaż odwodnień
Aby posadzka spełniła swoje zadanie musi funkcjonować wśród dobrze dobranych, współgrających ze sobą rozwiązań budowlanych i wykończeniowych. Dlatego naszym Klientom oferujemy m.in. możliwość zlecenia również dostawy
i osadzenia odwodnień. Dzięki współpracy z krakowską firmą ATT możemy zaproponować wysokiej klasy wpusty ze stali nierdzewnej.
Malowanie lini
Malowanie lini

W halach produkcyjnych, magazynach czy garażach wykonanie posadzki wiąże się z koniecznością wykonania lub odtworzenia oznakowania. Również ten element inwestycji możecie zlecić naszej firmie. Wykonujemy m.in. oznakowanie ciągów komunikacyjnych dla pieszych, dróg transportowych, malowanie pasów w halach produkcyjnych, znaków drogowych i przejść dla pieszych na parkingach itp.

Szybki kontakt

Biuro Kraków

31-534 Kraków, ul. Masarska 13

Siedziba firmy

32–600 Oświęcim, ul. Chemików 1/B53

szybki kontakt