Usługi wykonawstwa, doradztwa i serwisu posadzek przemysłowych

Dylatacje i naprawy podłoża, kompleksowe usługi doradcze, wykonawcze i serwisowe posadzek przemysłowych i betonowych. Oferujemy pełen zakres usług doradczych i wykonawczych w zakresie posadzek, przygotowania podłoża, dylatacji lub ich napraw. Zapraszamy.
Wykonawstwo
Gwarancją zadowolenia z posadzki jest powierzenie prac wyspecjalizowanej firmie. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie wykonując posadzki dla niemal każdej branży. Pracowali na bardzo różnorodnych podłożach, zarówno
w ramach budowy nowych obiektów jak i w ramach remontów mocno zniszczonych posadzek betonowych, lastrykowych czy pokrytych płytkami. Aby zapewnić w pełni profesjonalną obsługę, wyposażyliśmy ich w najlepszy dostępny na rynku sprzęt do obróbki podłoża oraz aplikacji posadzek.
Doradztwo
Właściwy dobór systemu posadzkowego jest niezwykle istotny dla wieloletniego, bezproblemowego funkcjonowania obiektu, w którym będzie ona użytkowana.
Z chęcią dzielimy się naszą wiedzą z przyszłymi Klientami już na etapie planowania, projektowania oraz kosztorysowania inwestycji. Służymy pomocą przy ocenie stanu podłoża i doborze sposobu naprawy w przypadku powierzchni remontowanych, wspieramy przy doborze parametrów nowych podłoży oraz doradzamy w zakresie późniejszego użytkowania i konserwacji wykonanych przez nas posadzek przemysłowych.
Posadzki betonowe
W przypadku nowych inwestycji lub konieczności wymiany zdegradowanej posadzki betonowej w pomieszczeniach remontowanych naszym Klientom możemy zaproponować wykonanie również tego etapu inwestycji. Jest to opcja, która odciąża Inwestora z poszukiwania większej liczby dostawców, uzgadniania osobno terminów realizacji i warunków gwarancji. Istnieje również możliwość przygotowania projektu posadzki betonowej.
Kompleksowa obsługa serwisowa

Nasza współpraca z Klientami nie kończy się po zafakturowaniu usługi. Oferujemy kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną, pomagamy Klientom w rozwiązaniu ewentualnych problemów z posadzkami, jak ich właściwa konserwacja, dobór urządzeń i środków czyszczących.

Dylatacja i naprawy posadzki

Dylatacja i naprawy posadzki

Dostawa i montaż odwodnień

Dostawa i montaż odwodnień

Przygotowanie podłoża pod posadzkę

Przygotowanie podłoża pod posadzkę

Znakowanie poziomie, malowanie linii i oznaczeń

Znakowanie poziomie, malowanie linii i oznaczeń

Szybki kontakt

Biuro Kraków

31-534 Kraków, ul. Masarska 13

Siedziba firmy

32–600 Oświęcim, ul. Chemików 1/B53

szybki kontakt