O firmie

Firma OPTIFLOOR Sp. z o.o. – Sp. k. jest firmą specjalizującą się w wykonawstwie posadzek przemysłowych, żywicznych i epoksydowych oraz poliuretanowych. Szeroka gama materiałów posadzkowych ( min. żywice epoksydowe), fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczenie nowoczesnych technologii stanowią podstawę optymalnych rozwiązań, jakie oferujemy naszym Klientom.

Posadzki przemysłowe, które oferujemy znalazły zastosowanie przede wszystkim w zakładach przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego oraz w obiektach użyteczności publicznej, w tym szpitalach, szkołach i przedszkolach, w których szczególny nacisk kładziony jest na zapewnienie higienicznych warunków pracy. Bardzo często wykonywane są na halach produkcyjnych przemysłu motoryzacyjnego i mechanicznego, w magazynach oraz parkingach gdzie bardzo ważna jest odporność na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdują się również posadzki antyelektrostatyczne, stosowane wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zagrożenia wybuchem, pracuje czuła aparatura pomiarowa lub urządzenia sterowane zdalnie. Ze względu na swoje właściwości są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla nowych obiektów, ale również dla powierzchni remontowanych.

Firma OPTIFLOOR od grudnia 2003 roku ściśle współpracowała z firmą TECHNIFLOOR jako autoryzowany wykonawca posadzek przemysłowych i epoksydowych. Na przestrzeni tych lat zrealizowaliśmy wiele wspólnych projektów których powierzchnia rokrocznie przekraczała 100 000 m2.

Ze względów logistyczno – ekonomicznych postanowiliśmy nawiązać współpracę z firmą SYNTAJ produkującą żywice epoksydowe również w szwajcarskiej technologii na terenie naszego kraju. Owocem współpracy jest skrócenie czasu oczekiwania na wybrany produkt, łatwiejszy dostęp do nowoczesnych technologii i rozwiązań w zakresie posadzek  oraz ścisła współpraca z doradztwem technicznym przy jednoczesnym utrzymaniu najwyższej jakości stosowanych materiałów i świadczonych usług.

Wysoka jakość wykonywanych posadzek z żywicy epoksydowej bezwzględne respektowanie terminów zleconych prac oraz dobór możliwie najlepszych materiałów do powierzonego zadania jest dla nas sprawą priorytetową. W połączeniu z doświadczeniem zdobytym w ciągu wielu lat funkcjonowania na rynku posadzkarskim, pozwala nam to zapewnić wysoką jakość wykonanej usługi, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów z użytkowanych posadzek.

Nasi klienci:
Tymbark
Man
Marpol
Delfo
Marwit
Fiat
Spomlek
Wedel
Loreal
Eris
Legmet
TRW
Magneti